Witryny mroźnicze

Cieszą się szczególną popularnością w marketach i sklepach samoobsługowych, ale nie tylko. Witryny mroźnicze mogą być wykorzystywane również na zapleczach lokali gastronomicznych bądź obiektów handlowych. W zależności od przeznaczenia oferujemy szeroki wybór urządzeń chłodniczych o różnej pojemności, wymiarach, zakresie temperatur oraz ze standardowym i opcjonalnym wyposażeniem.

Do produkcji witryn mroźniczych zostały wykorzystane jedynie solidne, wytrzymałe na uszkodzenia materiały. Jest to między innymi blacha ocynkowana, ekologiczna pianka poliuretanowa, blacha nierdzewna kwasoodporna, szyba gięta i więcej. Oprócz utrzymania odpowiedniej temperatury urządzenia posiadają także dodatkowe funkcje jak np. nawiew, oświetlenie LED czy automatyczne odszranianie.

 

Regały i szafy mroźnicze

Odpowiednie warunki do przechowywania i ekspozycji wszelkiego rodzaju mrożonek w sklepie czy też lokalach gastronomicznych zapewnią specjalistyczne regały i szafy mroźnicze. Ich wytrzymałe, a przy tym ergonomiczne konstrukcje zapewnią nie tylko długoletnie, bezawaryjne użytkowanie. To również doskonałe rozwiązanie do prezentacji artykułów spożywczych w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

W naszym asortymencie znajdą Państwo regały i szafy mroźnicze o różnych zakresach temperatury wnętrza (od -12ºC do -22ºC). Dysponujemy także tzw. urządzeniami szokowymi, które pozwalają na szybkie schłodzenie i konserwowanie wyrobów świeżych (funkcja mrożenia -36ºC). Poszczególne modele posiadają agregat wewnętrzny, opcję automatycznego odszraniania, wewnętrzne oświetlenie LED, samodomykające drzwi i inne udogodnienia.

TOP