Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze i skraplające stanowią bazę naszej oferty chłodniczej, a wybór oferowanych marek podyktowany jest troską o wysoką jakość wykonania, żywotność i energooszczędność.
Szeroka oferta dostępnych urządzeń pozwala na ich wykorzystanie w przemysłowych instalacjach chłodniczych, meblach chłodniczych, chillerach i schładzalnikach do mleka.
Agregaty skraplające, w zależności od wersji, wyposażane są w skraplacz, sprężarkę i zbiornik cieczy, grzałkę karteru, presostat wysokiego i niskiego ciśnienia, grzałkę oleju, mechaniczny lub elektroniczny presostat olejowy, presostat HP, czy regulator obrotów wentylatora.

Agregaty skraplajace

W naszej ofercie również znajdują się energooszczędne i przyjazne środowisku agregaty skraplające. Nadają się do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, a także przemysłowych. Agregaty skraplające przeznaczone są do podpięcia pod centralę wentylacyjną, dzięki czemu możliwa jest efektywna wymiana powietrza z dodatkowym schłodzeniem lub ogrzaniem go. Agregaty skraplające wyposażone są w sprężarkę, systemy zabezpieczające sprężarkę, armaturę chłodniczą, skraplacz, odolejacz i zbiornik czynnika chłodniczego. W naszej ofercie można znaleźć agregaty skraplające o różnych mocach.

TOP