Witryny chłodnicze

Prezentowane urządzenia pozwolą utrzymać optymalne warunki przechowywania żywności, zarówno pod względem temperatury, jak i wilgotności. W zależności od przeznaczenia oferujemy różne modele witryn chłodniczych. Są to nie tylko wersje standardowe, ale i wyposażone w dodatkowe udogodnienia typu teleskopowy system podnoszenia szyb, automatyczne odszranianie, podświetlany panel frontowy, uchwyty na noże oraz papier i znacznie więcej. Możliwe jest również wykonanie produktów w różnych wariantach kolorystycznych frontów, blatów, odbojnic czy też profili aluminiowych.

Regały chłodnicze

Niezawodnym sposobem na utrzymanie prawidłowej temperatury produktów, a tym samym ich atrakcyjną ekspozycję są takie urządzenia jak prezentowane regały chłodnicze. Z powodzeniem sprawdzą się one we wszelkiego rodzaju sklepach czy też obiektach gastronomicznych Mogą Państwo dobrać urządzenie do swoich potrzeb nie tylko pod kątem wymiarów, kształtów, parametrów technicznych oraz funkcjonalności. Oferowane przez nas produkty są także dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu będą się doskonale komponować z każdą przestrzenią.

Szafy chłodnicze

Doskonałą alternatywę dla witryn czy regałów w miejscach o ograniczonej przestrzeni stanowią szafy chłodnicze. Sprawdzą się do przechowywania i ekspozycji artykułów spożywczych w sklepie, cukierni czy punkcie gastronomicznym. To nie tylko praktyczne i estetyczne rozwiązanie, ale i prosty sposób na wyposażenie obiektu zgodnie z wymaganiami BHP.

TOP